Yeminli Mali Müşavirlik HizmetleriMali Müşavir MEDIA-ENTERTAINMENT

TRUST'ın kendi uzmanlık alanındaki bilgi birikimini aktardığı sektörlerin başında Media gelmektedir. Çünkü bilgi, yazılı olmaktan çıkmış, gözle takip edilir hale gelmiştir. Gözün temel argüman olduğu Media sektörünün, artık ekonomilerin itici gücü olduğunun bilinciyle, TRUST, Türkiye’nin önde gelen Media ve Entertainment sektörlerine hizmet sunmaktadır. Müşterilerimiz Türkiye’nin tüm TV kanallarına içerik tedarik etmekte ve bu hizmeti kanallara ulaştırmada, karşılaştıkları tüm vergisel steplerde TRUST’a güvenmektedirler.

Yeminli Mali Müşavirlik HizmetleriMali Müşavir SAĞLIK

TRUST’ın birlikte çalıştığı, karşılıklı tecrübelerini paylaştığı diğer sektör sağlık sektörüdür. Sağlık, bireysel var olmanın temel şartı olduğundan, bu alanda faaliyet gösteren kurumsal yapılara her zaman ihtiyaç olacaktır.Tabii bu kurumsal yapıların da güvenilir partnerlara.Bu çerçevede, ABD merkezli, dünya devi Kardioloji firmalarının Türkiye’deki iş ortakları, vergisel işlemlerinde TRUST’ı muatap almaktadırlar.

Yeminli Mali Müşavirlik HizmetleriMali Müşavir HİZMETLER SEKTÖRÜ

Yaşam standartlarındaki değişim, beraberinde her alanda A+ hizmeti gerektirmektedir. Bu konudaki en önemli talep, hizmetler sektöründen gelmektedir. Yaşam standartlarındaki artış, yüksek standartta kaliteli hizmeti sunmayı firmalar açısından zorunlu kılmaktadır. İngiltere merkezli gıda ve hizmet alanında faaliyet gösteren ve Türkiye’de İstanbul’da hizmetlerine devam eden butik firmalar da TRUST’a güvenmektedirler.

Yeminli Mali Müşavirlik HizmetleriMali Müşavir MADENCİLİK SEKTÖRÜ

İnsanların doğaya ve enerjıye bağımlılığı devam ettikçe bu alandaki iş ve işlemler, doğal kaynak temelli firmaların varlığını zorunlu kılmaktadır. Türkiye’de var olan madenlerin, ham ve yarı mamül olarak yurtdışına ihracatı konusunda uzmanlaşmış kurumlar da, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı işlemlerinde TRUST’a güvenmektedirler.

Yeminli Mali Müşavirlik HizmetleriMali Müşavir DAĞITIM-LOJİSTİK

Globalleşen dünyada, global tüketim toplu üretimin, dağıtımı problemini beraberinde getirmektedir. Topluca üretilen milyonlarca parça tüketim malzemesinin, bireysel tüketiciye ulaşmasını ise profösyonel dağıtım firmaları gerçekleştirebilmektedir. Dünyaya üretim yapan Çok Uluslu Şirketlerin Türkiye’de güvendikleri dağıtım ve lojistik firmaları da, kendilerini güvende hissetmek için TRUST’la birliktedirler.

Yeminli Mali Müşavirlik HizmetleriMali Müşavir OTOMOTİV

İnsanın barınma ihtiyacının bile önüne geçtiği söylenen otomobil sektörü, son yıllarda Türkiye’yi bir üs olarak benimsemiştir. Dünya devi Mercedes-Benz AG bile, üretim bantlarını Türkiye’ye taşımayı düşünmektedir. Artık temel bir ihtiyaç haline gelen otomobilde, marka otomobilleri Türkiye’ye getiren ve tüketiciye dağıtımında distribütörlük görevi üstlenen firmaları, daha ileriye TRUST taşımaktadır.

Son Güncelleme (Perşembe, 23 Temmuz 2009 10:53)